Svet-Stranek.cz
Firemní večírky a sommeliérské kurzy

Vína jako vánoční dárky:Sommeliérské kurzy a prodej vín.

Vína jako vánoční dárky

Pro Vaše klienty, kolegy, obchodní partnery či přátele a rodinu nabízíme tato vynikající vína vybraná naším sommeliérem za velmi příznivé ceny:

Bílá vína


Rodinné Vinařství Štěpánek z Moravského Slovácka, vinařská obec Mutěnice


Sylvánské Zelené, pozdnísběr, polosuché, 2015, 12%vínozlatožlutébarvys vůníkvětuakátuažlutéhomelounu,svěžíašťavnaté chuti s vyváženým poměrem cukru a kyselin, příjemně ovocná dochuť.Bronzová medaile Vinne Trhy Pezinok 2016. 


Rulandské Šedé, výběrz hroznů, polosladké, 2015, 12%: víno zlatožluté barvy s vůní zralé hrušky, medu a jemnými květinovými tóny, velmi intenzivní, lehce nasládlá chuťs aroma hrušky, s jemnou kyselinkou adlouho trvající dochutí. Zlatá medaile Vitis Aurea modra 2016 Slovakia. MedaileVinalies Internationales France 2016.


Cena vín: 169Kč


BM Vinařství anebBalgovo malé rodinné vinařství ze slovácké obce Tvrdonice


Ryzlink Vlašský, suché, 2013, 12,5%víno jiskrné zlatožluté barvy, luční až bylinné tóny příjemně doplňuje žluté a tropické ovoce, chuť je harmonická s tóny kdoulí, maracuji,lučních květin a s příjemnou medovou dochutí.


Muškát Moravský, polosuché, 2013, 12,5%vínojiskrnézelenožlutébarvys kořenitouvůnístónymuškátovéhooříšku,bezu,sušené kůry mandarinek a červeného grepu, středně plná a příjemnáchuť harmonicky koresponduje s vůní tropického ovoce tohoto vína.


Rulandské Šedé, polosladké, 2015, 12%víno žlutozelené barvy, bohatá ovocná vůně připomíná letní žlutá jablíčka, sušenou kůru pomeranče a dozrávající hrušky, vyvážená chuť s tóny tropickéhoovoce a jemným medovým dozvukem.


Cena vín: 139Kč


Vinné Sklepy Maršovice –rodinné vinařství Znojemské vinařské podoblasti


Veltlínské Červené Rané, přívlastkové, kabinetní, suché, 2015, 12% víno průzračně zlaté barvy, s velmi výraznou a aromatickou vůní s tóny čajových růží a exotického ovoce, v chuti je vínoplné, medové, s kořenitým závěrem a příjemnou kyselinkou.


Tramín Červený, polosuché, 2014, 12%víno zlaté barvy, ovocné aroma tropického ovoce, v chuti je víno plné tělnaté, s nevtíravým medově sladkým nádechem.


Cena vín: 129Kč


Vinařství Velké Pavlovice– Velkopavlovická vinařská oblast Moravy


Pálava, přívlastkové, polosladké, 2015, 11%víno plné, harmonické s výrazným aroma, jeho vůně přechází z růží a fialek do vanilkových tónů, lahodná chuť po muškátu a vanilce.


Cena vína: 150Kč


Flagrantino Perlon, Demi-Sec a Rosé, 2015, 11%: moravský lahodný sekt osvěžující květinové vůně, lososově růžové barvy a lahodný sekt zlatavé barvy se svěží jemnou ovocnou vůní a nasládlou polosuchou chutí.


Cena vína: 119Kč

Červená vína


Rodinné Vinařství CondeOtiňano – RIOJA – Španělsko


Rioja, suché, 2012,12,5%víno temně červené barvy, lehce malinové vůně a sametově ovocné chuti. Cena: 159Kč


Rioja, Crianza, suché,2010, 13%víno tmavě rubínové barvy, ovocné vůně a chuti, zrající 12 měsícův dubových sudech.  Cena: 229Kč


Rioja, Reserva, suché,2007, 13%víno tmavě červené barvy a květinové vůně, příjemné a lahodné chuti, zrající 18 měsíců v dubových sudech.  Cena:296KčVinařství Hradil – malé rodinné vinařství z Čejkovic, Velkopavlovické vinařské podoblast


Rubinet, polosuché, 2015,13%neobyčejná odrůda, zpracovávaná metodou bílého vína bez macerace na slupkách, díky čemuž dostává toto víno neobyčejné aroma i chuť čokoládya karamelu.  Cena: 290Kč


  • Vína Vám doručíme po Praze ZDARMA.

  • V případě zájmu Vám na vína dodáme dárkové tašky, či necháme kartony vánočně zabalit.

  •  Minimální objednávka 2 kartony (1 karton od jednoho druhu, 2.  karton může být namíchaný, 1 karton = 6 ks lahví)

Vaše objednávky přijímáme emailem na:  


gallerywinery@seznam.czVíce informací Vám podá sommeliér Jiří Ulrych: 737769073 / od 14 do 20 h.Vaše Gallery Winery